Kariéra

Jsme tým 150 různorodých lidí, kteří mají jedno společné – jsme hrdí, že pracujeme pro průmyslovou firmu, jež se vyznačuje dlouholetou tradicí a zázemím silné mezinárodní skupiny. 

Naše zaměstnance podporujeme v jejich kariérním růstu, nabízíme jim možnost se vzdělávat a poskytujeme jim ty nejlepší podmínky pro práci. Mnoho zaměstnanců zde pracuje dlouhá léta a výjimkou nejsou ani tři generace zaměstnanců z jedné rodiny. Na našich lidech nám záleží, nabízíme proto velmi široké portfolio zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí.

 

Průběh výběrového řízení:

Personální útvar ve spolupráci s liniovými manažery připravuje výběrové řízení šité na míru kompetenčnímu modelu dané pracovní pozice.

Kandidáty čeká většinou několikastupňové výběrové řízení, které zahrnuje různé typy pohovorů, testy, praktické zkoušky a u manažerských pozic někdy také assessment centrum. 

 

Motto:

V Lafarge Cement, a.s. se u výběrových řízení setkáte vždy se vstřícným a lidským přístupem a důstojným způsobem jednání.

Důležité pro nás je rozpoznat osobnostní předpoklady kandidáta, protože nám záleží na charakteru a morálce našich budoucích spolupracovníků.

Všechno ostatní Vás rádi naučíme :-)

 
Volná pracovní místa

Hledáte zaměstnání a zaujala vás naše společnost? Podívejte se na aktuálně vypsané volné pozice.