Volné pracovní pozice

Junior Maintenance Engineer (vhodné i pro absolventy)

Chceš nastartovat pracovní kariéru v úspěšné mezinárodní firmě? Máš VŠ vzdělání strojírenského nebo elektrotechnické směru a chuť učit se nové disciplíny?

Hledáme posilu do technického útvaru na rozvojovou pozici

Hlavní náplň:

Budeš se postupně zaškolovat na jednotlivých útvarech údržby, spolupracovat na přípravě a realizaci oprav výrobního zařízení, na různých zlepšovacích a investičních projektech a tím se připravovat na svoji budoucí pozici.

Naše představa o kandidátovi:

  • hledáme iniciativní, aktivní osobnost, s potenciálem, technickým myšlením, orientovanou na výsledky
  • komunikativního, spolehlivého a přátelského člověka, kterému záleží i na vztazích a dobře zapadne do našeho vstřícného prostředí
  • VŠ - ideálně strojní
  • čeština - min. úroveň středně pokročilá + schopnost a ochota zvládnout rychle úroveň plynulou
  • angličtina - dobrá znalost slovem i písmem
  • znalost práce na PC na dobré uživatelské úrovni
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • nástupní mzdu dohodou dle kvalit kandidáta
  • pracovní smlouvu nejdříve na dobu určitou v trvání jednoho roku. S úspěšným kandidátem následně uzavřeme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • systém zaměstnaneckých benefitů. (dovolená 5 týdnů, roční bonus, sick-days, možnost částečného home-office, příspěvek na zdraví, kulturu a sport ve výši 10.500,- Kč, po roce příspěvek na penzijní připojištění)
  • možnost působení v mezinárodním prostředí

Termín nástupu dohodou (podle možností kandidáta)

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zašlete e-mailem na adresu:
patricie.martinovska@lafarge.com

Manažer/ka údržby

Máš ambice, chuť a schopnosti řídit údržbu a rozvojové projekty ve výrobní firmě, která je součástí mezinárodní korporace?

Jsi připraven/a se rychle učit v nových podmínkách a zároveň přinést své zkušenosti z podobných oblastí?

Hledáme člověka se schopnostmi a silnou motivací stát se jedním z klíčových manažerů.

Předpoklady a požadavky:

  • vlastní motivace a schopnost intenzivního a rychlého vzdělávání
  • ochota a schopnost se adaptovat na vysoký pracovní výkon
  • manažerské schopnosti a zkušenosti, komunikační, organizační schopnosti, předpoklady pro budoucí možnou manažerskou roli
  • schopnost řízení změny a zájem podněcovat změnu prostředí
  • zkušenost v podobné oblasti, praxe v průmyslovém výrobním provozu výhodou
  • zkušenost v mezinárodním prostředí
  • mezinárodní mobilita (zahr. cesty, stáže, mise 1-6 měsíců ve Skupině, např. projekty)
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
  • angličtina slovem i písmem - plynně business úroveň
  • čeština alespoň slovem - min. úroveň středně pokročilá + schopnost a ochota zvládnout rychle úroveň plynulou
  • ŘP sk. B
  • znalost postupů oprav a údržby strojů
  • znalost systémů preventivní a prediktivní údržby
  • znalost SAP PM výhodou
  • základní znalost projektového řízení
  • základní znalost systému ISO 9001
  • znalost práce s AutoCad výhodou
  • orientace ve strojní výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • nástupní mzdu dle kvalit kandidáta
  • roční bonus vázaný na výsledky
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Nástup dohodou

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu urgosikova@consultahr.cz.

HR specialist - HR marketing, talent management

Máš ambice, chuť a schopnosti podílet se na růstu společnosti v oblasti řízení lidských zdrojů? Máš blízko k sociálním sítím a k běžným moderním technologiím?

Hledáme posilu do týmu HR se zaměřením na personální rozvoj, talent management a HR marketing na pozici HR specialist - HR marketing, talent management na plný nebo částečný úvazek.

Hlavní zodpovědnosti a činnosti:

  • Budování značky zaměstnavatele, vyhledávání a nábor nových zaměstnanců s důrazem na hledání talentů, rozvoj klíčových skupin zaměstnanců.
  • Práce na různorodých HR a rozvojových projektech v rámci lokální organizace i skupiny Holcim.
  • V rámci HR týmu spolupráce na běžných personalistických agendách a optimalizaci procesů.

  • vlastní motivace, aktivita, schopnost a zájem o další rozvoj a vzdělávání své a ostatních
  • komunikativní, kooperativní a empatická osobnost
  • alespoň kratší praxe v oblasti personalistiky, zkušenost v oblasti rozvoje, náboru a vytváření značky zaměstnavatele
  • zájem o působení v mezinárodním prostředí, cestování v rámci Skupiny
  • VŠ vzdělání
  • angličtina slovem i písmem – plynně úroveň pro působení v mezinárodní korporaci
  • čeština výborně slovem i písmem
  • orientace v pracovněprávní legislativě výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • nástupní mzdu dohodou dle kvalit a zkušeností kandidáta od 50 000,- Kč měsíčně
  • systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená 5 týdnů, sick-days, možnost částečného home-office, příspěvek na zdraví, kulturu a sport ve výši 10 500,- Kč, po roce příspěvek na penzijní připojištění)
  • možnost rozvoje v mezinárodním prostředí

Strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu patricie.martinovska@lafarge.com