Historie výrobku

 

Multibat, později Multibat PLUS, je na trhu déle než 15 let

Předchůdcem Multibatu jako cementu pro zdění bylo hydraulické vápno, jež se v Čížkovicích vyrábělo do konce minulého století. Po ukončení výroby vznikla nutnost náhrady hydraulického vápna jiným produktem. Jako substituce za hydraulické vápno byl vyvinut Multibat. Při tomto vývoji bylo cílem  zachovat všechny užitné vlastnosti vápna a přidat i něco navíc - vyšší odolnost proti mrazu, vyšší pevnost, lepší zpracovatelnost. Díky těmto a mnoha dalším vlastnostem si Multibat našel rychle své místo na trhu. Multibat, jako cement pro zdění, byl jedním z prvních produktů v této kategorii.

 

Dne 15. 2. 1998 byl prodán první pytel Multibatu, který byl po malé úpravě v roce 2009 přejmenován na Multibat PLUS. Vzhledem k drtivé většině pozitivních ohlasů můžeme považovat Multibat PLUS za velice žádaný a oblíbený produkt mezi vámi, našimi zákazníky. Dnes má Multibat PLUS své pevné místo na trhu díky své kvalitě, spolehlivosti a užitným vlastnostem. Spokojenost zákazníků s naším produktem je nejlepším důkazem kvalit Multibatu PLUS.

 

 

 

Několik zajímavých čísel o Multibatu PLUS

Od roku 1998 bylo vyrobeno a prodáno přes půl milionu tun tohoto produktu. Expedováno tedy již bylo více jak 350 tisíc palet, přibližně 17 miliónů pytlů. Pokud bychom všechen tento Multibat použili pro přípravu omítek v tloušťce vrstvy 20 mm, plocha kterou bychom omítli by byla přibližně 120 km2 . Této rozloze odpovídá zhruba 155 fotbalových hřišť.

190x146-kumulovana.jpg
Kumulovaná spotřeba Multibatu PLUS

 

Kumulovaná spotřeba Multibatu PLUS (pdf, 11.23 KB)
 

 

A budoucnost?

Budeme dále pokračovat v nastolené politice kvality bez kompromisů. Multibat PLUS budeme vyrábět s ohledem na životní prostředí a zdraví pracovníků podílejících se na výrobním procesu. I nadále se budeme snažit plně uspokojit vaše požadavky a nároky na naše produkty. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost.