Lafarge Cement získala již podruhé ocenění Nejlepší výrobce stavebnin

05.10.2011
 

 

Akciová společnost Lafarge Cement zvítězila v soutěži o Nejlepšího výrobce stavebnin v kategorii nad 150 zaměstnanců. K vítězství v této soutěži v roce 2009, zvláštní ceně poroty v roce minulém tak přidala znovu titul v roce letošním. Ocenění převzal obchodní ředitel Lafarge Cement, a.s. Ing. Michal Liška  v pondělí 3. října na Slavnostním setkání podnikatelů v Senátu Parlamentu ČR v rámci dnů Stavitelství a architektury z rukou předsedy Senátu pana Milana Štěcha.

 

Téma čtvrtého ročníku soutěže znělo "Moderní výroby a technologie pro stavby a opravy" a soutěž měla ukázat, že výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná, šetrná a přitom moderní a úsporná.  Přitom zároveň také musí umět reagovat na současné požadavky doby, a to je bojovat proti hospodářské krizi a přispět k co nejvyšší dosažitelné kvalitě života pro současnou generaci a k vytvoření předpokladů pro kvalitní život generací budoucích.

 

Do užší nominace se v  kategorii nad 150 zaměstnanců probojovalo devět firem, z nichž porota potom vybrala tři vítěze bez uvedení pořadí.

 

Kontakt:

Milena Hucanová

Tel.: 416 577 215

e-mail: milena.hucanova@lafarge.com