Covid-19 / Jedeme dál

 
Měření teploty při vstupu do areálu

Měření teploty při vstupu do areálu

Povinné měření teploty při vstupu do areálu cementárny, ke kterému vedení cementárny přistoupilo od začátku ledna 2021 v souvislosti se situací s COVID-19 a začátkem zimních oprav 2021, zůstává i nadále v platnosti, a to do odvolání. Povinnost se vztahuje na všechny zaměstnance cementárny, pracovníky dodavatelských firem a návštěvy. Teplotu měří automatický přístroj ve vstupní hale cementárny (u recepce a u vrátnice) či ruční bezdotykový teploměr, který je k dispozici ve vrátnici.  

Význam naměřených hodnot (pdf, 116.24 KB)

 
Dobrovolné antigenní testování zaměstnanců

Dobrovolné antigenní testování zaměstnanců

K 30. 6. 2021 bylo zrušeno povinné antigenní testování zaměstnanců. Vedení cementárny se rozhodlo poskytnout svým zaměstnancům možnost nechat se dobrovolně i nadále testovat přímo v areálu společnosti. Zaměstnanci se mohou nechat testovat výtěrem z nosohltanu, který provádí pracovnice agentury Sluníčko, se kterou spolupracujeme od začátku testování v cementárně, ať dobrovolného, či povinného.

 

Pro obchodní partnery

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom vás informovali o aktuálních opatřeních v Lafarge Cement, a.s. v souvislosti s COVID-19!

Naše cementárna je v plném provozu! 

V celé firmě jsou přijata odpovídající bezpečnostní opatření. Ve vnějších, ani vnitřních prostorech cementárny nejsou v současné chvíli respirátory, ani roušky povinné. Avšak i nadále zde doporučujeme udržovat bezpečnostní odstup min. 2 m. Je zakázán vstup do cementárny komukoliv, kdo vykazuje příznaky chřipkového onemocnění. 

Průběžné informace o našem provozu a případných omezeních pro vstup do firmy vám vždy sdělí váš obchodní kontakt v Lafarge Cement, a.s. Případně aktuální informace naleznete zde.

Přejeme vám zdraví!

S přátelským pozdravem

Miroslav Kratochvíl

generální ředitel