Akciová společnost Lafarge Cement získala ocenění Nejlepší výrobce stavebnin roku 2009

01.10.2009
 

 

Akciová společnost Lafarge Cement zvítězila v soutěži o Nejlepšího výrobce stavebnin pro rok 2009 v kategorii nad 150 zaměstnanců. Ocenění převzal generální ředitel Lafarge Cement, a.s. Ing. Ivan Mareš ve středu 30. září na Slavnostním setkání podnikatelů v Senátu Parlamentu ČR v rámci dnů Stavitelství a architektury z rukou předsedy Senátu pana Přemysla Sobotky.

 

Již druhý ročník soutěže proběhl pro záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu spolu s ÚRS Praha a TZÚS (Technický a zkušební ústav) Praha. Soutěž Nejlepší výrobce stavebnin roku je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů působící na území České republiky, jejichž závody, provozy a jednotlivé technologické linky splňují současná hlediska a trendy moderní průmyslové výroby.

 

Soutěžilo se ve dvou kategoriích podle počtu zaměstnanců a odborná porota po celkovém vyhodnocení podaných přihlášek a provedení prohlídky vybraných provozů provedla konečný výběr firem do užší nominace, což v kategorii nad 150 zaměstnanců bylo 11 firem. Potom porota v  každé kategorii stanovila tři vítězné firmy k ocenění bez určení pořadí. Dalšími dvěma oceněnými společnostmi v kategorii nad 150 zaměstnanců jsou XELLA CZ, s.r.o. a  Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

 

Kontakt:

Milena Hucanová

Tel.: 416 577 215

e-mail: milena.hucanova@lafarge.com

Ing. Ivan Mareš, generální ředitel Lafarge Cement, a.s.

Druhý zprava Ing. Ivan Mareš,
generální ředitel Lafarge Cement, a.s.