my-homepage

 
 

UPOZORNĚNÍ – dopravní změny před cementárnou

Od 24. 2. 2021 dojde k zastavení provozu na tzv. krátkém mostě vedoucím k hlavní vrátnici Lafarge Cement, a.s. Ke stejnému dni bude otevřena objízdná trasa, po které do cementárny dojedete.

mapa pro web

Do Expedice cementárny a do areálu a k čerpací stanici společnosti A.G. Service s.r.o. se bude jezdit stejně jako doposud, tedy po tzv. dlouhém mostě, který zůstává v provozu. Kyvadlová doprava na něm bude i nadále řízena semafory.

Zastávka autobusu zůstává na stejném místě. Pro osobní auta bude zprovozněn nový vjezd na parkoviště osobních aut před cementárnou a pro pěší nový značený přístup do cementárny podél kolejové vlečky (průchod pod tzv. krátkým mostem bude zakázán).

Předpokládaný termín dokončení rekonstrukce krátkého mostu a jeho otevření je 3. 11. 2021​.

Žádáme vás, vzhledem ke značným změnám, věnujte zvýšenou pozornost dopravnímu značení a místním omezením a důsledně dbejte pokynů naší ostrahy.

V případě dotazů či podnětů kontaktujte Ing. Jaroslava Chobota.

 
Pro dodavatele

Pro dodavatele

Od 1. 7. 2021 již pracovníci dodavatele nejsou povinni pro povolení pobytu v areálu Lafarge Cement, a.s. mít a při vstupu do areálu cementárny předložit potvrzení o negativním výsledku testu na COVID-19.

Vedení cementárny se rozhodlo poskytnout i pracovníkům dodavatele, stejně jako svým zaměstnancům, možnost nechat se dobrovolně i nadále testovat přímo v areálu společnosti. 

 
Dobrovolné antigenní testování zaměstnanců

Dobrovolné antigenní testování zaměstnanců

K 30. 6. 2021 bylo zrušeno povinné antigenní testování zaměstnanců. Vedení cementárny se rozhodlo poskytnout svým zaměstnancům možnost nechat se dobrovolně i nadále testovat přímo v areálu společnosti. Zaměstnanci se mohou nechat testovat výtěrem z nosohltanu, který provadí pracovnice agentury Sluníčko, se kterou spolupracujeme od začátku testování v cementárně, ať dobrovolného, či povinného.

 
Měření teploty při vstupu do areálu

Měření teploty při vstupu do areálu

Povinné měření teploty při vstupu do areálu cementárny, ke kterému vedení cementárny přistoupilo od začátku ledna 2021  v souvislosti se situací s COVID-19 a začátkem zimních oprav 2021, zůstává i nadále v platnosti, a to do odvolání. Povinnost se vztahuje na všechny zaměstnance cementárny, pracovníky dodavatelských firem a návštěvy. Teplotu měří automatický přístroj ve vstupní hale cementárny (u recepce a u vrátnice) či ruční bezdotykový teploměr, který je k dispozici ve vrátnici.  

Význam naměřených hodnot (pdf, 116.24 KB)