Přispění k větší výstavbě ve městech

 

Abychom všem obyvatelům měst umožnili přístup k patřičnému a cenově dostupnému bydlení, které je přizpůsobeno jejich potřebám, nabízíme nejenom cement a beton, ale I inovativní postupy a služby, které napomáhají najít každému domov za nejlepších možných podmínek.

 

Naše přispění

Pro nově příchozí do měst, ale i ty, kteří ve městě již žijí, je bydlení nejvyšší prioritou. Touží mít více než jen střechu nad hlavou. Doufají, že ve městě, v jejich městě, naleznou místo k bydlení, kde se budou cítit doma.

 

Naše materiály jsou pevné, dostupné a cenově přijatelné. Pomáhají obyvatelům města poskytnout cenově přijatelné a kvalitní bydlení. Naše nabídka zahrnuje:

  • Cement a beton, které mohou být použity pro výstavbu nových domů a obnovu těch stávajících.
  • Inovativní postupy a služby pro rychlejší a levnější výstavbu domů. Díky našim partnerstvím jsme vyvinuli inovativní metodu výstavby pomocí ztraceného bednění.

 

Abychom umožnili obyvatelům ze sociálně nejslabších vrstev nalézt bydlení za nízkou cenu, zvláště v rozvojových zemích, nabízíme řešení, jak poskytnout:

  • Snazší přístup k našim materiálům. Nalezli  jsme  např. způsob, jak dodávat cement do středu chudinských čtvrtí.
  • Snazší přístup k finančním prostředkům. Vytvořili jsme program dostupného bydlení se zprostředkováním financování, který pomáhá obyvatelům ze sociálně slabých vrstev stavět, rekonstruovat nebo rozšiřovat své domovy.

 

Toto je závazek, který jsme přijali v našich "Ambicích udržitelnosti 2020", což je program, který jsme spustili v červnu 2012: "Umožnit 2 milionům lidí na celém světě přístup k cenově dostupnému a udržitelnému bydlení díky vývoji a zavádění inovativních řešení."