Pro studenty a absolventy

 
 

Získejte informace o zajímavých možnostech, které Akciová společnost Lafarge Cement nabízí absolventům vysokých škol. 

Informace pro absolventy

Největším bohatstvím společnosti Lafarge jsou lidé. Vztahy ve společnosti jsou založeny na vzájemné důvěře, upřímnosti, respektu a týmovém duchu. Uvítáme mezi námi ty, kteří mají nejen příslušné vzdělání a jazykové znalosti, ale především jsou připraveni rychle vstřebávat nové informace, jsou aktivní, komunikativní, dynamičtí, kreativní a v neposlední řadě i dostatečně mobilní.

  • Hned po nástupu zajišťuje Lafarge Cement, a.s. svým novým kolegům možnost postupné integrace do chodu celé firmy a adaptace.
  • I z dlouhodobého pohledu se zaměřujeme na všestranný rozvoj našich zaměstnanců, nabízíme v rámci jejich rozvoje různé možnosti a poskytujeme podpůrné prostředky pro úspěšný profesní růst.

 

V návaznosti na konkrétní potřeby dané pozice využíváme mnoho tuzemských a zahraničních vzdělávacích programů, ale záleží hlavně na samotném pracovníkovi, jestli bude schopen tyto šance zúročit. Předem není žádná pracovní pozice nikomu zaručena. Pracovník musí vždy dokázat, že je dalšího postupu schopen a že k němu dozrál po všech stránkách. 

Cílem společnosti je stabilizovat ty své zaměstnance, kteří jsou optimálně kvalifikovaní a schopní, nebo lépe ochotni své kvalifikace plně využívat ve prospěch společnosti.

  • Na oplátku nabízíme nadstandardní pracovní podmínky, mezi které patří i  dobré mzdové ohodnocení, a rozvinutý systém benefitů.
  • Dlouhodobě se snažíme vytvářet rovnítko mezi kvalitním výkonem a odměnou za práci.
  • Chceme být solidním a preferovaným zaměstnavatelem.