Práce pro Lafarge v České republice

 

Zaměstnání v Lafarge Cement, a.s., která je součástí Skupiny Lafarge, lídra na trhu stavebních materiálů, znamená spojení s prestižní firmou. Úspěchy Lafarge Cement, a.s. spočívají na pevných základech unikátního průmyslového know how, investicích do výzkumu a na partnerství s těmi nejlepšími.

 

Zaměstnanci Lafarge Cement, a.s., dostávají příležitost k seberealizaci a rozvoji svých talentů. Veškerou činnost naplňuje duch týmové spolupráce, proto ve svých řadách vítáme komunikativní a dynamické spolupracovníky. Podmínkou úspěšné kariéry je nejen příslušná kvalifikace a jazykové znalosti, ale také schopnost učit se nové pracovní metody a stále se vzdělávat. Mezi důležité vlastnosti zaměstnanců Lafarge Cement, a.s. patří schopnost mobility - přemístitelnosti.

Dlouhodobě nabízíme nadstandardní pracovní podmínky, jako například konkurenceschopné mzdové ohodnocení a více než bohaté benefity. Cílem je stabilizovat zaměstnance, kteří jsou optimálně kvalifikovaní a svého talentu jsou schopni a ochotni plně využívat ve prospěch Lafarge.

Možnosti růstu pro motivované  zaměstnance v Lafarge Cement, a.s., takřka neznají hranice. Jsme mezinárodní společnost, kde různorodost představuje cennou devízu.