O nás

Vítejte na stránkách Akciové společnosti Lafarge Cement, která již od roku 1898 dodává na stavební trhy cementové výrobky a maltovinová pojiva. Seznamte se výrobním závodem v Čížkovicích u Lovosic a s našimi inovovanými produkty. Poznejte aktivity společnosti v České republice zaměřené na podporu regionu, bezpečnou výrobu, životní prostředí, na současné i budoucí zaměstnance. 

 
Lafarge v České republice

Lafarge v České republice

V roce 1992 se akciová společnost Lafarge Cement stala součástí Skupiny Lafarge. V roce 2015 se spojily skupiny Lafarge a Holcim a vytvořily nového světového lídra na trhu stavebních materiálů LafargeHolcim. Lafarge Cement, a.s. se tak stala členem skupiny LafargeHolcim. Seznamte se se základními principy společnosti, které tvoří základ všech činností. Poznejte naše výrobkové portfolio, naše tradice i naše plány do budoucnosti.

 
Časopis Lafarge Cement JOURNAL

Časopis Lafarge Cement JOURNAL

Časopis Lafarge Cement Journal je určený nejen pro zákazníky, obchodní partnery, ale i  pro odbornou veřejnost, úřady, školy, neziskové organizace a novináře. Zde si můžete přečíst obsah nového čísla našeho časopisu.