Vítejte v naší sekci budování kariéry. Informujte se o kariérních perspektivách, vzdělávacím systému a o mezinárodním know how pro naše pracovníky. Můžete zde zjistit nabídky k práci a možnosti ke spolupráci.

Proč Lafarge?

Je mnoho důvodů, proč pracovat pro Lafarge: jsme na špičce průmyslu výroby stavebních materiálů, máme mezinárodní zastoupení, velké možnosti mobility, systém pravidelného vzdělávání, atraktivní mzdovou politiku, firemní etický kodex a sociální zodpovědnost ....

Profese v pohybu

Poznejte více o profesích v rámci Skupiny, technologii, výzkumu a vývoji, logistice, marketingu a komunikaci. Přečtěte si názory současných zaměstnanců.

Principy různorodosti a začlenění

Vyznáváme principy různorodosti a začleňování. Objevte náš klastr LCE z pohledu potenciálního zaměstnance.

Kariéra v Lafarge

Ve svých řadách vítáme kvalifikované a motivované pracovníky se schopností věnovat svůj talent ve prospěch firmy. Pozoruhodné možnosti profesního růstu v Lafarge Cement, a.s. podporuje mezinárodní charakter společnosti. Seznamte se volnými pozicemi v Akciové společnosti Lafarge Cement.

Zde naleznete volná místa v Lafarge Cement, a.s.

Člen PMF

Lafarge Cement, a.s. patří mezi členy People Management Fora (PMF). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Oblíbené
  • R.S.S.

Jsme tým!

Jsme fér tým. Ve svých řadách vítáme profesně zdatné, kreativní a mobilní kolegy, kteří jsou ochotni své schopnosti uplatnit ve prospěch společnosti.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.