Nacházíte v tiskovém centru Akciové společnosti Lafarge Cement. Strategie, finance, perspektivy, projekty, inovace, závazky, hodnoty a ještě mnohem více - získejte ucelený pohled na naši společnost.  

Aktuality

Akciová společnost Lafarge Cement přistupuje k informovanosti zainteresovaných subjektů proaktivně a snaží se pravidelně o svých aktivitách, investicích, výsledcích informovat prostřednictvím tiskových zpráv.  

 

Kontakt:

Mgr. Milena Hucanová

tel.: 416 577 215

E-mail: milena.hucanova@lafargeholcim.com

Press kits

Seznamte se s komplexními údaji o Akciové společnosti Lafarge Cement, najděte fakta s čísla o našich činnostech, principech, závazcích a hodnotách. Zjistěte podrobnosti o sociální zodpovědnosti firmy a sponzorských aktivitách.

Publikace

V této sekci 

najdete aktuální 

hospodářské výsledky Skupiny Lafarge, včetně divize Cement. Červnové résumé doplňují názorné grafy a fotografie. 

Ke stažení

Zajímají vás stavby, které vyrostly z našich materiálů, nebo snímky produktů a výrobního závodu v Čížkovicích? Naše fotografie a videa jsou k dispozici zde, stačí si vybrat. Zalistujte si v kompletním archivu časopisu Lafarge Cement Journal.

  • Oblíbené
  • R.S.S.

Fotogalerie

Zde naleznete archiv fotografií a videí, které zachycují aktivity společnosti Lafarge Cement, a.s. Fotogalerie je rozdělena tématicky, tak aby usnadňovala orientaci žurnalistů i dalších zájemců.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.