Vítejte na stránkách Akciové společnosti Lafarge Cement, která již od roku 1898 dodává na stavební trhy cementové výrobky a maltovinová pojiva. Seznamte se výrobním závodem v Čížkovicích u Lovosic a s našimi inovovanými produkty. Poznejte aktivity společnosti v České republice zaměřené na podporu regionu, bezpečnou výrobu, životní prostředí, na současné i budoucí zaměstnance. 

Lafarge v České republice

V roce 1992 se Akciová společnost Lafarge Cement stala součástí Skupiny Lafarge. V roce 2015 se spojily skupiny Lafarge a Holcim a vytvořily nového světového lídra na trhu stavebních materiálů LafargeHolcim. Lafarge Cement, a.s. se tak stala členem skupiny LafargeHolcim. Seznamte se se základními principy společnosti, které tvoří základ všech činností. Poznejte naše výrobkové portfolio, naše tradice i naše plány do budoucnosti.  

Lafarge Cement Journal

Časopis Lafarge Cement Journal je určený nejen pro zákazníky, obchodní partnery, ale i  pro odbornou veřejnost, úřady, školy, neziskové organizace a novináře. Zde si můžete přečíst obsah nového čísla našeho časopisu.

Jsme členem Francouzsko-české obchodní komory

Naše produkty a služby

Zjistěte podrobnosti o všech typech cementů, o Multibatu PLUS a o vápenci pro odsíření, které vyrábíme podle certifikovaného systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009 a systému environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005 v našem závodě v Čížkovicích. Informujte se o stále se rozšiřujících službách naší betonářské laboratoře, o distribuci výrobků a technické podpoře zákazníkům. 

  • Oblíbené
  • R.S.S.

Naše nejvyšší hodnota: lidský život a zdraví

Lidský život a zdraví je to nejcennější co máme, proto bezpečnost práce a ochrana zdraví je naše priorita č. 1.

Staráme se o bezpečnost vlastních zaměstnanců, dodavatelských firem i návštěvníků. Trváme na dodržování bezpečnostních pravidel a snižování rizik úrazů.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.